Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Pimot
kierunek:
Boernerowo
4
54
5
14
34
48
57
6
12
19
35
51
59
7
07
15
23
31
39
47
55
8
03
11
19
28
35
44
53
9
00
12
16
p
24
36
48
10
00
12
24
36
48
11
00
12
24
36
48
12
00
12
24
36
48
13
00
12
24
36
48
14
00
12
24
35
43
51
59
15
07
15
23
31
39
47
55
16
03
11
19
27
35
43
51
59
17
07
15
23
31
39
47
55
18
03
12
18
w
24
36
48
19
00
12
24
36
48
20
00
14
22
w
34
42
w
54
21
02
w
14
34
54
22
14
34
54
w
23
14
w
24
p
34
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku DW.WILEŃSKI i dalej do zajezdni "PRAGA"
w - kurs tylko do przystanku ZAJEZDNIA WOLA