Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Bogusławskiego
kierunek:
Kielecka
4
19
39
49
58
5
08
18
28
36
42
48
54
6
00
06
12
15
18
21
24
31
36
42
49
53
57
7
01
05
09
13
17
21
25
29
33
37
45
49
57
8
01
09
13
21
m
25
33
m
37
45
49
56
m
9
00
06
12
18
24
30
36
42
48
54
10
00
06
12
18
24
30
36
42
48
54
11
00
06
12
18
24
30
36
42
48
54
12
00
06
12
18
24
30
36
42
48
54
13
00
06
12
18
24
30
36
42
46
49
55
14
01
07
13
19
25
28
31
37
41
45
49
53
57
15
01
05
09
13
21
25
33
37
45
49
57
16
01
09
13
21
25
33
37
45
49
57
17
01
09
13
21
25
33
37
45
49
m
57
18
01
06
12
18
24
30
33
m
36
42
48
54
19
00
06
12
18
24
m
30
36
42
48
54
20
00
m
09
18
28
38
48
58
21
08
18
m
28
38
48
m
58
22
08
18
38
m
59
m
23
19
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - od przystanku KIELECKA kurs dalej do zajezdni "MOKOTÓW"