Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Pl.Politechniki
kierunek:
Banacha
4
35
45
5
06
16
26
46
6
06
17
26
32
39
51
58
7
03
16
24
32
40
48
56
8
04
12
20
28
36
44
52
9
00
08
16
24
32
40
51
10
03
15
27
39
51
11
03
15
27
39
51
12
03
15
27
39
51
13
03
15
27
39
51
14
03
15
27
40
46
53
15
04
10
16
24
32
40
48
56
16
04
12
20
28
36
44
52
17
00
08
16
24
32
40
48
56
18
04
12
20
28
34
m
39
51
57
m
19
03
15
27
39
51
20
03
15
27
46
56
m
21
06
26
46
22
06
26
46
23
05
25
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - kurs tylko do przystanku NOWOWIEJSKA i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"