Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
509
Pimot
kierunek:
Gocław
0
28
s
1
2
3
4
53
5
13
28
43
58
6
13
28
43
58
7
13
28
43
58
8
14
30
45
9
00
15
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
15
30
45
19
00
15
30
45
20
00
14
28
43
58
21
13
28
43
58
22
13
28
43
s
58
23
13
s
28
58
s
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs tylko do przystanku RONDO STARZYŃSKIEGO