Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
P+R Al.Krakowska
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
06
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
26
46
10
06
26
46
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
20
36
50
19
06
26
46
54
p
20
06
26
46
21
06
26
46
22
06
26
p
47
p
23
07
p
27
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA