Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
P+R Al.Krakowska
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
07
27
47
6
07
27
47
7
07
27
47
8
07
27
47
9
07
27
47
10
07
27
47
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
21
37
51
19
07
27
47
55
p
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
p
48
p
23
08
p
28
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA