Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Hale Banacha
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
17
37
57
6
17
37
57
7
17
37
57
8
17
37
57
9
17
37
57
10
17
37
57
11
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
47
19
01
17
37
57
20
05
p
17
37
57
21
17
37
57
22
17
37
p
58
p
23
18
p
38
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA