Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Wawelska
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
21
41
6
01
21
41
7
01
21
41
8
01
20
35
50
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
20
35
51
19
05
21
41
20
01
09
p
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
p
23
02
p
22
p
42
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA