Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Ochota-Ratusz
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
25
45
6
04
16
28
41
53
7
02
10
18
26
34
42
50
58
8
06
14
22
30
38
46
54
9
05
17
21
p
29
41
53
10
05
17
29
41
53
11
05
17
29
41
53
12
05
17
29
41
53
13
05
17
29
41
53
14
05
17
29
41
53
15
02
10
18
26
34
42
50
58
16
06
14
22
30
38
46
54
17
02
10
18
26
34
42
50
59
18
06
17
29
33
p
41
53
57
p
19
05
17
29
41
53
20
05
15
28
45
53
p
21
05
13
p
25
45
22
05
25
45
p
23
06
p
26
p
46
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA