Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Ochota-Ratusz
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
25
45
6
05
25
45
7
05
25
45
8
05
24
39
54
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
09
24
39
55
19
09
25
45
20
05
13
p
25
45
21
05
25
45
22
05
25
45
p
23
06
p
26
p
46
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA