Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Muzeum Narodowe
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
35
55
6
15
35
55
7
15
35
55
8
15
34
49
9
04
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
04
19
34
49
16
04
19
34
49
17
04
19
34
49
18
04
19
34
49
19
05
19
35
55
20
15
23
p
35
55
21
15
35
55
22
15
35
55
p
23
15
p
35
p
55
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA