Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Kijowska
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
0
06
p
1
2
3
4
5
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
45
9
00
15
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
15
30
45
19
00
16
30
46
20
06
26
34
p
46
21
06
26
46
22
06
26
46
23
06
p
26
p
46
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA