Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Zajezdnia Praga
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
0
09
p
1
2
3
4
5
49
6
09
29
49
7
09
29
49
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
18
33
48
19
03
19
33
49
20
09
29
37
p
49
21
09
29
49
22
09
29
49
23
09
p
29
p
49
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA