Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Wojnicka
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
0
10
p
1
2
3
4
5
50
6
10
29
41
55
7
09
21
30
38
46
54
8
02
10
18
26
34
42
50
58
9
06
14
21
31
43
47
p
55
10
07
19
31
43
55
11
07
19
31
43
55
12
07
19
31
43
55
13
07
19
31
43
55
14
07
20
33
45
57
15
09
21
30
38
46
54
16
02
10
18
26
34
42
50
58
17
06
14
22
30
38
46
54
18
02
10
17
26
32
43
55
59
p
19
07
19
23
p
31
43
55
20
07
19
30
40
53
21
10
18
p
30
38
p
50
22
10
30
50
23
10
p
30
p
50
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA