Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Lipowczana
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
09
29
49
6
09
29
49
7
09
29
49
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
08
23
39
53
19
09
29
49
57
p
20
09
29
49
21
09
29
49
22
09
29
p
50
p
23
10
p
30
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA