Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Dickensa
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
16
36
56
6
16
36
56
7
16
36
56
8
16
36
56
9
16
36
56
10
16
36
56
11
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
15
30
46
19
00
16
36
56
20
04
p
16
36
56
21
16
36
56
22
16
36
p
57
p
23
17
p
37
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA