Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
711
Stoicka
kierunek:
P+R Nadarzyn
3
48
b
4
5
18
b
6
18
b
7
08
b
8
38
b
9
10
38
b
11
12
38
b
13
14
38
a
15
09
a
16
09
a
17
09
a
18
09
a
19
08
a
20
21
08
a
22
23
08
a
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
b - kurs bez podjazdu. Od przystanku WĘZEŁ NADARZYN bezspośrednio do przystanku KOŚCIUSZKI.
a - kurs z podjazdem do przystanków przy ulicach: Komorowska, Jodłowa, Pruszkowska.