Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
722
Płowiecka
kierunek:
Os.Radiówek
7
06
r
8
9
47
r
10
11
12
27
r
13
14
15
07
r
16
17
47
r
18
19
20
26
r
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
r - kurs do krańca OS.RADIÓWEK z podjazdem do przystanku ZAGÓRZE-SANATORIUM