Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L-9
Ch Błękitne
kierunek:
Komornica-Szkoła
6
07
w
7
8
07
w
9
10
07
w
11
12
07
w
13
14
07
w
15
16
07
w
17
18
07
w
19
20
07
w
21
22
07
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs tylko do przystanku WIELISZEW-PLAŻA bez podjazdu do przystanków SOLIDARNOŚCI, URZĄD GMINY w Wieliszewie