Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L-9
Magnolii [Wieliszew]
kierunek:
Komornica-Szkoła
4
56
k
5
6
47
k
7
26
u
8
9
10
33
k
11
12
13
03
k
14
03
k
15
07
k
16
10
u
17
07
k
18
07
k
19
07
w
20
31
k
21
22
23
01
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
u - kurs do krańca KOMORNICA-SZKOŁA
k - kurs do krańca KOMORNICA-SZKOŁA
w - kurs tylko do przystanku WIELISZEW-PLAŻA