Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Polna [Konstancin-Jeziorna]
kierunek:
Klarysew
5
33
6
43
7
40
8
9
48
10
11
48
12
13
33
14
53
15
41
16
41
17
33
18
33
19
33
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy