Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L16
Polna [Konstancin-Jeziorna]
kierunek:
Kępa Okrzewska-Cmentarz
7
07
8
9
07
10
11
07
12
13
07
14
15
07
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy