Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L16
Obórki-Wał
kierunek:
Kępa Okrzewska-Cmentarz
5
11
6
36
7
8
21
9
10
21
11
12
21
13
14
21
15
51
16
17
21
18
51
19
20
51
21
22
21
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy