Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L37
Dąbrowskiego [Kobyłka]
kierunek:
Szpital Powiatowy
4
33
s
5
22
s
57
s
6
57
s
7
42
8
9
19
10
11
19
12
49
13
14
02
15
02
50
16
17
03
50
18
51
19
20
15
21
38
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs z podjazdem do przystanków: CIĘCIWA, MAJDAN oraz MOSTÓWKA