Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L39
Nadarzyńska [Piaseczno]
kierunek:
Dąbrówka
4
53
5
23
53
6
23
52
7
20
45
8
18
53
9
23
53
10
23
53
11
23
53
12
23
53
13
23
53
14
23
53
15
23
53
16
23
53
17
23
53
18
23
53
19
23
53
20
23
53
21
23
53
22
23
53
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy