Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L39
Aleja Bzów
kierunek:
Szpital
5
05
44
6
12
38
7
08
35
8
11
41
9
11
41
10
11
41
11
11
41
12
11
41
13
11
41
14
11
41
15
11
41
16
11
41
17
11
41
18
11
41
19
12
42
20
12
44
21
15
45
22
15
45
23
15
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy