Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L42
Ch Stara Papiernia
kierunek:
Słomczyn-Szkoła
6
20
7
25
8
20
9
10
20
11
12
20
13
35
14
15
20
16
20
17
20
18
40
19
20
20
21
22
10
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy