Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N13
Dw.Centralny
kierunek:
Nowodwory
0
15
x
1
15
2
15
3
15
4
15
x
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15
x
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
x - kurs do krańca NOWODWORY z podjazdem do przystanków: CIOŁKOSZA, HANKI ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW