Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N43
Konarskiego
kierunek:
Chomiczówka
0
12
41
1
11
40
2
10
40
3
10
40
4
10
40
5
10
n
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
n - kurs tylko do przystanku NOWE BEMOWO