Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N72
Abrahama
kierunek:
Stare Miasto
0
32
1
32
2
32
3
32
o
4
32
f
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
32
f
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
o - kurs tylko do przystanku ORLA (Otwock)
f - kurs tylko do przystanku FALENICA