Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N72
Strzygłowska
kierunek:
Stare Miasto
0
52
1
51
2
51
3
51
o
4
51
f
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
f
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
o - kurs tylko do przystanku ORLA (Otwock)
f - kurs tylko do przystanku FALENICA