Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N86
Nowowiejska
kierunek:
Os.Kabaty
0
20
1
20
2
20
3
20
4
20
p
50
o
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku POLECZKI
o - kurs do przystanku OSMAŃSKA-DHL, ostatni przystanek na trasie linii N86: KŁOBUCKA