Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N86
Modzelewskiego
kierunek:
Os.Kabaty
0
38
1
38
2
38
3
38
4
38
p
5
08
o
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku POLECZKI
o - kurs do przystanku OSMAŃSKA-DHL, ostatni przystanek na trasie linii N86: KŁOBUCKA