Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N86
Smoluchowskiego
kierunek:
Os.Kabaty
0
39
1
39
2
39
3
39
4
39
p
5
09
o
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku POLECZKI
o - kurs do przystanku OSMAŃSKA-DHL, ostatni przystanek na trasie linii N86: KŁOBUCKA