Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N86
Gus
kierunek:
Os.Kabaty
0
21
1
21
2
21
3
21
4
21
p
51
o
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku POLECZKI
o - kurs do przystanku OSMAŃSKA-DHL, ostatni przystanek na trasie linii N86: KŁOBUCKA