Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
R1
Parzniew
kierunek:
Skierniewice
4
38
55
A
5
08
43
A
6
08
50
A
7
07
20
A
8
07
9
08
10
08
11
08
12
08
13
08
44
A
14
08
42
15
10
46
16
07
43
A
17
07
29
B
44
A
18
08
43
A
19
08
44
A
20
08
21
08
22
20
23
14
A - Kurs do przystanku Żyrardów
B - Kurs do przystanku Grodzisk Mazowiecki