Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
R7
Boża Wola
kierunek:
Pilawa
4
23
C
5
6
7
34
D
8
9
10
24
D
11
12
27
D
13
26
C
14
27
15
30
16
23
C - Kurs do przystanku Celestynów
D - Kurs do przystanku Otwock