Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
R7
Błonie
kierunek:
Pilawa
4
28
C
5
6
7
40
D
8
9
10
32
D
11
12
33
D
13
32
C
14
33
15
35
16
29
C - Kurs do przystanku Celestynów
D - Kurs do przystanku Otwock