Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Niedziela
R7
Boża Wola
kierunek:
Otwock
4
23
C
5
6
7
34
8
9
27
10
26
11
12
27
13
26
C
14
27
A
15
30
A
16
23
A
17
18
17
A - Kurs do przystanku Pilawa
C - Kurs do przystanku Celestynów