Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Niedziela
R7
Błonie Rokitno
kierunek:
Otwock
4
31
C
5
6
7
42
8
9
35
10
34
11
12
36
13
35
C
14
35
A
15
37
A
16
31
A
17
18
25
A - Kurs do przystanku Pilawa
C - Kurs do przystanku Celestynów