Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
R7
Bednary
kierunek:
Otwock
3
49
C
4
5
6
59
7
8
9
52
10
11
54
12
13
54
A
14
15
47
A
A - Kurs do przystanku Pilawa
C - Kurs do przystanku Celestynów