Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
R7
Kęszyce
kierunek:
Otwock
3
56
C
4
5
6
7
06
8
9
58
10
11
12
00
13
14
00
A
15
54
A
A - Kurs do przystanku Pilawa
C - Kurs do przystanku Celestynów