Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
4
Wejherowo Konopnickiej
kierunek:
Orle Łąkowa
6
32
C
7
32
C
8
32
C
9
47
C
10
11
07
12
27
C
13
47
14
47
15
47
16
47
17
48
18
52
19
52
C - Kurs do przystanku Orle Szkoła