Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Ostrowska(Pętla)
kierunek:
Anwil(I)
5
18
AB
43
Z
6
13
ABZ
43
Z
7
14
44
8
14
44
9
14
44
AB
10
14
45
11
10
C
45
12
20
AB
45
Z
13
13
CAB
45
ABZ
14
29
AB
47
15
14
Z
40
C
16
14
46
17
11
CAB
46
18
11
ABZ
36
AB
19
33
CZ
20
31
21
19
AB
22
16
ABZ
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - kurs przez: Cmentarna
A - kurs do: Anwil (pętla)
B - Kurs do przystanku Anwil (Pętla)
Z - kursem powrotnym wjeżdża w ul. Zakręt