Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
20
Mikorzyn (Groneko)
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
55
S
7
8
9
10
11
12
13
14
15
02
Z
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
Z - kurs przez: Wika-Kawka, Kawka
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar