Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rysia
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
19
XBP
44
XBP
6
24
XBP
42
XBP
7
12
X
32
SX
42
X
8
12
BP
47
9
12
47
10
12
47
11
12
47
12
12
47
13
12
BP
42
BP
14
12
42
BP
15
12
42
16
12
42
17
12
48
BP
18
12
19
10
20
10
X
21
10
XBP
22
10
X
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym
X - kurs z pominięciem: Cmentarna
B - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa