Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Barska
kierunek:
Łęg
5
47
6
13
44
AM
7
15
45
8
48
AM
9
48
10
49
11
49
12
29
AM
13
47
14
17
45
AM
15
15
45
AM
16
13
42
AM
17
18
48
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla