Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Geberit
kierunek:
Łęg
5
52
6
19
50
AM
7
21
51
8
53
AM
9
53
10
54
11
54
12
34
AM
13
53
14
23
51
AM
15
21
51
AM
16
18
47
AM
17
18
53
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla