Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Duninowska
kierunek:
Łęg
5
53
6
20
51
AM
7
22
52
8
54
AM
9
54
10
55
11
55
12
35
AM
13
54
14
24
52
AM
15
22
52
AM
16
19
48
AM
17
18
54
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla