Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
kierunek:
Łęg
5
55
6
22
53
AM
7
24
54
8
56
AM
9
56
10
57
11
57
12
37
AM
13
56
14
26
54
AM
15
24
54
AM
16
21
50
AM
17
18
56
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla